TOPlist
top of page
165A1891.jpg

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2024

IMG_1908.JPG

TÁBOR NAPLNO 2023

IMG_0921.JPG

Náš tábor se konal letos již potřetí a opět byl skvělý jako vždy. Během našeho tábora se konalo samozřejmě spousta her které si děti i my, praktikanti, náležitě užili. Vše jsme završili pátečním večerním karnevalem který byl plný skvělých masek. Pokud byste se chtěli také trochu vžít do našeho tábora nebo se podívat na vice fotek, tak navštivte náš Facebook pomahat je v módě, kde naleznete fotografie i popisky ke každému dni. Tábor jsme si všichni do jednoho užili a doufáme ve stejné nadšení i příští rok.

Sweet food festival pro Naději

27.5. 2023 se uskutečnil 2. ročník Sweet food festivalu a stejně jako vloni půjde výtěžek na podporu Domova pokojného stáří Naděje. K zakoupení byly různé dobroty a k dispozici byly i atrakce pro děti, jako třeba skákací hrad. Těšit jste se mohli také na hudební hudební doprovod v podání Jáchyma Bartoše a Báry Kopišťové.

KDE: Jungmannovi Sady, Vysoké Mýto

KDY: 27.5. 2023

vybrano.sweet.23.png
WhatsApp Image 2023-05-27 at 20.41.23 - kopie.jpeg

NAŠE PRVNÍ TISKOVÁ KONFERENCE

25.5. jsme byli přizváni starostou města Františkem Jiraským na tiskovou konferenci na vysokomýtské radnici. 

Michaela Dudychová a Matěj Kopecký představili zástupcům radnice a novinářům činnost spolku.

Děkujeme za tuto příležitost a zkušenost.

Na fotce Míša a Máťa v zálupalu přednášejíc aktivity spolku.

tiskovka.jpg

Benefiční Galavečer 25.2. 2023
 

165A2588_edited.jpg

 pro Dětský domov Holice 

Téma Coco Chanel nebylo ve spojení s dětským domovem vybráno náhodně. I Coco (vlastním jménem Gabrielle) vyrůstala v sirotčinci a i přesto, nebo právě proto se z ní stala uznávaná osobnost ve světě módy. 

V sobotu 25. února 2023 se ve Vysokomýtském M-Klubu konal pod záštitou starosty města Františka Jiraského, zcela jedinečný BENEFIČNÍ GALAVEČER. 

Benefiční proto, že veškerý výtěžek bude věnován na letní tábor pro děti z dětského domova v Holicích, kterým se pravidelně už dlouhodobě věnuje iniciativa Pomáhat je v módě. Tábor pro děti pořádá iniciativa Pomáhat je v módě při SVČ Mikádo, který se uskuteční na přelomu července a srpna v Říčkách v Orlických horách.

GALAVEČER proto, že se jednalo o zcela  jedinečný kulturní zážitek. Od 19,00 mohli návštěvníci akce nasát atmosféru přenesenou z Pařížského Montmartru v podání mladých umělců ze ZUŠ a Ivy Vrátilové. Ve 20,00 hod byla na velkém sále zahájena módní show inspirovaná modely Coco Chanel a to v podání místních, ale i profesionálních modelek jako je třeba Natálie Stejskalová (Miss Super talent of the world 2016) nebo Tereza Hudáková (Super Miss 2018). Módní show byla obohacena tanečním vystoupením profesionálních tanečníků, jako je třeba Michal Štípa, emeritní první sólista baletu Národního divadla a držitel ceny Thálie. Hudebně tuto část doplnila skupina Trio coucou, jejíž tvorba je inspirována francouzskou hudbou a poezií. A na závěr jsme si všichni užili after party na malém sále v podání kapely Golden Delicious z Brna. Nevšední party band z Brna.

Celým večerem nás provedla jedinečná moderátorka Šárka Müllerová. V rámci této benefiční akce se podařila získat částka ve výši 72.500,- Kč, která pokryje náklady na tábor pro 15 dětí z Dětského domova v Holicích. Děkujeme!

Celá akce by se nemohla uskutečnit bez sponzorů a partnerů:

GENERÁLNÍ SPONZOŘI

IMPEC.webp
DEKOM SYSTEM.webp

HLAVNÍ SPONZOŘI

logo-partners-all-rgb_Partners-Market-1-RGB.webp
IVECO_BUS_Logo_RBG_web.webp
Ghi.webp
realtime_logo_new.webp
logo Bema OK-28-8-2014.webp

OSTATNÍ SPONZOŘI A PARTNEŘI

ostatní partneři pt.1.jpg
ostatní partneři pt.2.jpg
ostatní partneři pt.3.jpg
bottom of page